Hoşgeldiniz  

STK lar Olmazsa Olmazımız

admin | 28 Kasım 2018 | Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz günlerde AK PARTİ’den Akhisar Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Ali Velestin Gördesliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Aday adaylık sürecinde yaptığı çalışmalar, seçimle ilgili düşündükleri, yerel belediyelerde yapılan ve yapılması gerekenler hususunda görüş ve düşüncelerini paylaşan Velestin’in sohbet şeklinde  süren ziyareti yaklaşık bir saat sürdü.

Akhisar’ın mevcut durumu, potansiyelleri, belediye çalışmaları, büyükşehir ile ve başka kurumlarla yapılabilecek çalışmalar olabileceği konusunda görüş bildiren Velestin, bir soru üzerine proje açıklamak için  vaktin erken olduğunu, elbette üzerinde durdukları projeler olduğunu adaylık süreci eğer olursa bunları o zaman paylaşmanın doğru olacağını ifade etti.

Kendi öz geçmişi, tarfik, zabıta ve belediyecilik deneyimleri sırasında insan odaklı çalışmalar yaptığını vurgulayan Ali Velestin “önemli olan Akhisar’ın kazanmasıdır. Partilerden çok sayıda aday adayı arkadaşlarımız var. Rabb’im hangisi hayırlısı ise onu nasip etsin” diyerek iyi dileklerini paylaştı.

Sivil Toplum Kuruluşlarının bir şehrin olmazsa olmazı olduğunu söyleyen Ali Velestin STK ların ve özellikle de hemşehri derneklerinin şehrin önemli lokomotiflerinden biri olduğuna vurgu yaptı. Velestin bu derneklerin projeleri, fikirleri ve potansiyelleri ile şehrin yönetiminde, gelişiminde mutlaka rol alması gerektiğini belirtti. GHA/Süleyman Kollu

223 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle