Hoşgeldiniz  

Şükran Füzün ; “Şehrimize kadın eli değecek.”

admin | 01 Aralık 2018 | Dünya, Gündem, Politika, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akhisar Belediye Başkan aday adayı Nefise Şükran Füzün, seçim çalışmalarını Zeytinliova mahallesinde sürdürdü. Zeytinliovalı vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Şükran Füzün, yoğun bir katılımla vatandaşların sorunlarını dinleyerek seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Zeytinliova Mahallesinde düzenlenen toplantıya AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri Ali Rıza Çelik, Neşet Sarıkaya ve Orkun Sarıyar ile Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ve Zeytinliova Mahalle muhtarı Ahmet Nalçaoğlu, Arabacıbozköy mahalle muhtarı Mehmet Ali Doğru, Büknüş Mahalle muhtarı Turgut Gülüm, Hamidiye mahalle muhtarı Hayati Özen, Ballıca mahalle muhtarı Bayram Ali Atasoy, Sünnetçiler mahalle muhtarı Ceyhun Kılınç, Eroğlu mahalle muhtarı Muslihittin Kılınç, Bekirler mahalle muhtarı Fuat Kabayel, Bünyaniosmaniye mahalle muhtarı Ali Tümer, Dereköy mahalle muhtarı Halil Bilen, Sabancılar Mahalle muhtarı Mehmet Ali Arslan, Evkafteke mahalle muhtarı Cavit Palavuz ve vatandaşlar katıldı.

Zeytinliova mahallesinin su sorunu hakkında vatandaşların şikayetlerini dinleyen Şükran Füzün, önümüzdeki dönemdeki projelerinden bahsetti. Zeytinliova Mahallesi için ortak akılla çalışmalar yürüteceklerini kaydeden Şükran Füzün sorunların çözümü için çalışmalar yapacaklarını kaydetti.

Akhisar için geçici değil uzun vadeli planlar ile kalıcı çözümleri hedeflediklerini ifade eden Şükran Füzün; “Şehrimizle alakalı çok güzel hayallerimiz var. Bunları gerçekleştirmek için hep beraber olursak hep birlikte ekonomimizi kalkındırabilirsek, ekonomiden sonrası zaten hızla gelir. Kadınımızı üretimin içine almak, erkeğimizi üretimin içinde yüceltmek bunları yapabilirsek daha iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

329 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle