Hoşgeldiniz  

TAEKWANDOYA  AKHİSAR DAMGASI

admin | 24 Ağustos 2019 | Genel, Gündem, Spor, Yerel Haberler A- A+

Akhisarlı  taekwandocular Manisa’da yapılan il şampiyonasında madalyaları topladılar.

23.24 ağustos 2019 tarihlerinde Manisa taekwando il şampiyonasına20 sporcuyla katılım sağlayan  Akhisar belediye taekwando takımı , 3 birincilik 4 ikincilik 8 üçüncülük kazandı.

Farklı kategorilerde toplamda 15 madalya kazanan sporcularımız podyumdan hiç inmedi. Akhisar Belediyesi  taekwando takımı katıldığı tüm turnuva ve şampiyonalarda  sıkı ve disiplinli çalışmasının meyvesini kazandığı madalyalarla topluyor.

Başarının tesadüf olmadığını belirten Akhisar Belediyesi Teakwando takımı antrenörü Emin Akarsu “başarının sürekliliği disiplin ve antrenman  performansından gelir,tüm sporcularımı kutluyorum. Bu başarılarımız  artarak devam edecek. Bu gün yirmi sporcu ile katıldığımız şampiyonadan 15 madalya aldık. Birkaç şanssızlık bazı sporcularımızı madalyadan etse de dereceye giren ve giremeyen tüm sporcularımı tebrik eder Türkiye şampiyonasında başarılar dilerim. Bizlere maddi manevi desteğini esirgemeyen akhisar belediye başkanım sayın Besim Dutlulu başkan yardımcılarım kulüp başkanıma yönetime çok teşekkür ederim.”dedi. GHA/ Süleyman Kollu

426 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle