Hoşgeldiniz  

TARAFTAR AKHİSARSPORU KONUŞTU

admin | 05 Şubat 2021 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Engin Akyüz ile konuşuyorum programı bu hafta yeşil siyaha gönül verenleri konuk etti.

1970 Akhisarspor taraftarlar derneği başkanı Cumhur Özkaynak, yeşil siyah taraftarlar derneği başkan yardımcısı Murat Çetin, taraftarlar Müzeyyen Akçelik ve Nazif Aydın’ın konuk olduğu program birbirinden güzel olaylara tanık oldu. İzleyenlerin dikkatle takip edip yüzlerce mesaj ve soru ile katıldığı programın sürprizi Akhisar Belediyespor Gençlik Kulübü Başkanı Harun Eryüksel’den geldi. Programın ikinci yarısında Akhisarspor’un daha önce kazandığı, 1. lig şampiyonluk kupası, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa izleyicilerle paylaşıldı.

TARAFTAR ŞEFFAFLIK VE BAŞARI BEKLİYOR

Programda Akhisarspor’un dünü, bu günü ve yarını masaya yatırıldı. Yeşil siyaha olan sevdalarını dile getiren taraftarların ortak isteği, yönetimde şeffaflık ve eskiden yaşanılan başarıların tekrarı oldu. Geçtiğimiz sezon yaşanan sıkıntıların kaynağının taraftar ile takım ve kulüp arasındaki kopukluk olduğu görüşünde birleşen konuklar sözlerinde yönetimsel boşluğun bireysel hatalardan kaynaklandığı, ancak dünün üzerinde çok durmadan, hatalardan ders çıkarıp doğru bir yönetim ve güçlü taraftar modeliyle en kısa zamanda yeni başarılara imza atılması vurgusu yaptılar.

KADIN TARAFTAR ARTMALI

Yıllardır iç saha maçlarını her maç tribünden izlediğini, stadyumda maç izlemenin keyfinin, heyecanının hiçbir şeyde olmadığını belirten Müzeyyen Akçelik, “Kadınlara sesleniyorum. Pandemi bittiğinde stadyumdaki yerinizi alın. Bu şehrin takımına sahip çıkın” dedi. Akçelik, tribünde kadın taraftarın artmasının aynı zamanda küfürlü tezahhüratı da bitireceğini ifade etti.

TARAFTAR 12. ADAM

Taraftarın özellikle iç sahada 12. adam görevi gördüğüne işaret eden Nazif Aydın, “taraftar güçlü desteği ile hakem üzerinde bile etkili oluyor. Gri pozisyonlarda hakem taraftar baskısı ile takdir haklarını ev sahibi takım lehine kullanıyor. Tribünden gelen güçlü taraftar desteği saha içinde top koşturan her oyuncuya pozitif motivasyon kazandırıyor. Taraftar bu manada kesinlikle 12. adam rolünü üstlenmiş oluyor” dedi.

STORE MAĞAZASI KÖTÜ YÖNETİLİYOR

Pandemi döneminde kombine, bilet alarak takımına destek olamayan taraftarın takıma destek için store mağazadan ürün alma eğiliminde olduğunu belirten Taraftar derneği temsilcileri “ancak ne var ki store taraftarın talebine göre değil kendi fikirlerine göre ürün satmaya çalışıyor. Bu durumda mağazaya ürün almaya giden taraftar eli boş çıkıyor. Yetkililerin bu konuyu değerlendirmesi gerekir” diyerek store mağazasında daha çok ürün görmek istediklerini belirttiler.

GHA/ Süleyman Kollu

Program Sunucusu Engin Akyüz

ÜÇ KUPA PROGRAM BOYUNCA SERGİLENDİ

1970 Akhisarspor Taraftar Derneği Başkanı Cumhur Özkaynak

Yeşil Siyah Taraftarlar Derneği Başkan Yrd. Murat Çetin

Akhisarspor Taraftarı Müzeyyen Akçelik

 Akhisarspor Taraftarı Nazif Aydın

76 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle