Hoşgeldiniz  

Thyateiraakhisar Masterler ne diyor…

admin | 07 Mart 2019 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Thyateiraakhisar Masterler futbol takımı sportif direktörü Emin Kökcü ve takım kaptanı Ünal Balanuyan, gündemakhisar.com haber sitemizin sorularını cevapladı.

Kaptan ziyaretiniz ve takımla ilgili görüşlerinizi alabilir miyiz;

Öncelikle takımımıza, Akhisarsporumuza başarılar diliyoruz. Alanyaspor maçı ile güzel bir çıkış yakaladılar. Muhteşem bir oyun ve muhteşem bir galibiyet… Bunun Trabzonspor maçı ile devam edeceğini düşünüyoruz… Buraya, antrenmana ziyarete gelmemizin tek amacı Akhisarspor.  Ancak, bir de takımın başında Akhisarımızın bir değerli spor adamı, Cem Kardeşimiz var.  Akhisarsporumuzun yetiştirdiği ender değerlerimizden biri. Ona da sahip çıkmak adına, onun arkasında durmak, Akhisarsporumuza sahip çıkıp onun arkasında durmak için buradayız. İnşallah takımımız Cem Kavçak hocamla ve ekibiyle birlikte daha güzel yerlere gelecektir. Buna biz bütün kalbimizle inanıyoruz. Bu desteğimizi de sonuna kadar devam ettireceğiz..

AKHİSARSPOR İYİ FUTBOL OYNUYOR

Thyateiraakhisar Masterler futbol takımı kaptanı Ünal Balanuyan; “ Alanya maçından evvel de bizler Akhisarsporun iyi bir futbol oynadığını söylemiştik. Alanyaspor maçında da takım bunu gösterdi. Bir de Sayın Cem Kavçak karakterine ve sportif bilgisine kefil olduğumuz bir kardeşimiz. Ona destek olmak bu gün buraya gelmemizin amacıdır.Takımımızın her zaman yanında olduğumuzu göstermek için buradayız. Bu günlerde takıma destek olunduğu toplumun tüm kademelerince gösterilmesi lazım. Bu günlerde yapıcı olmak lazım, yıkıcı değil. Bu mesajı vermek ve desteğimizi göstermek için geldik.

TARAFTARIN TAKIMA SAHİP ÇIKMASI LAZIM

Kaptan Emin, taraftarın takıma sahip çıkmasının önemine işaret ederek şunları söyledi; “Taraftar takıma sahip çıkması lazım. Şu an için aleyhte tezahhürat doğru değil ve çok yersiz. Ben bunu kınıyorum. Bu takımı buralara getiren de değerli başkan ve yönetimdir.Takım kötü gidiyor diye aleyhte tezahhürat yapmak bence çok yanlış. Destek vermek lazım. Daha çok erken, daha on tane maçımız var.Bu şekilde takımı yıpratmayalım.Ben taraftarımıza şunu söylemek istiyorum. Lütfen sahip çıkalım. Takımımıza, başkana, yönetimimize.. Bu takım gerekeni yapacaktır. Akhisarspor Türkiye Profesyonel  Süper liginin değerli bir takımıdır ve öyle kalmaya da devam edecektir.”

GHA/Süleyman Kollu

595 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle