Hoşgeldiniz  

Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümünde Vali Deniz’e Ziyaret

admin | 10 Nisan 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy personeli ile birlikte Manisa Valisi Ahmet Deniz’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette kendilerini kabul ettiği için Vali Deniz’e teşekkür eden
İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, 175 yıllık köklü bir kuruluş olan Türk Polis Teşkilatında hizmet vermekten gurur duyduklarını ifade etti.

Türk Polis Teşkilatının, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve milletimizin huzurunu sağlamak için zaman, mekân mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle görev yaptığını belirten Vali Deniz “ Türk Polis Teşkilatımız, Dünyada örnek gösterilen kurumlarımızdan. Dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi başarıyla yerine getiren emniyet mensuplarımız, son günlerde yaşadığımız Covid-19 salgını kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanmasında da görev almış, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, güler yüzlü ve yardımsever tavrıyla bir kez daha milletimizin gönlünde yer edinmiştir. Manisa’da birlikte görev yaptığımız Emniyet mensuplarımız başta olmak üzere tüm Türk Polis Teşkilatının 175 inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize de sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

GHA/ Süleyman Kollu

84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle