Hoşgeldiniz  

ÜCRETSİZ BİLET UYGULAMASINDA SON GÜN 31 TEMMUZ

admin | 30 Temmuz 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Akhisar’lı çocuklarımızın spora teşvik edilmesi ve yaz günlerinde  serinlemek için dere, göl, sulama kanalı gibi  yerlere giderek istenmeyen boğulma hadiselerinin meydana gelmesinin bir nebze önüne geçmek için haziran ayında Gülbeyaz Havuz İşletmeciliği tarafından başlatılab ücretsiz bilet uygulaması 31 temmuzda sona eriyor.

İşletmeci Şaban Taşkıran  bu güne kadar gösterilen yoğun ilgi ve olumlu tepkilerden dolayı Akhisar Halkına teşekkür etti.

Taşkıran basına yaptığı açıklamasında, “ Bizler çocuklarımızın sporla ve özellikle yüzme sporuyla tanışması, bunun yanında kontrolsüzce gidilen dere, göl, süs havuzu, sulama göleti ve sulama kanalı gibi yerlerde yaşanan kaza ve boğulmaların yaşanmaması, kirli sulardan dolayı çocuklarımızın hastalanmaması için haziran ayında çocuklarımıza yönelik ücretsiz havuz kullanma imkanı veren bedava bilet uygulamasını başlamıştık. Yaklaşık iki aydan beri devam eden bu uygulamaya Akhisar halkımız duyarlı oldu ve ilgi gösterdi. Kendilerine bu konuda teşekkür ediyorum.

Uygulamanın bazı kesimlerce suiistimal edilme girişimine maruz kaldığını gördüğümüzü üzülerek bildirmek isterim. Bu tür suistimallere imkan vermemek adına ücretsiz dağıttığımız havuz biletlerinin geçerlilik süresinin 31 Temmuz 2019 tarihinde sonlandırılmasına karar verdik.

Çocuklarını yanlarına alarak havuzumuza getirerek onların yüzme sporuna ilgi duymalarını sağlayan, cankurtaranların bulunduğu temiz, hijyenik ve güvenli bir ortamda yüzülmesi gerekliliği algısını doğru bir şekilde oluşturan Akhisar Halkına teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Gülbeyaz Havuz İşletmeciliği/Şaban Taşkıran

GHA/ Süleyman Kollu

534 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle