Hoşgeldiniz  

Uğur Aydemir Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret  etti

admin | 29 Nisan 2022 | Gündem, Tüm Manşetler A- A+

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret  etti. Ziyarete  Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Manisa AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Sipahi,  AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz,  AK Parti Yunusemre İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Kalfa Kaplan ve beraberindeki heyet  Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında Yunusemre Kaymakamlığı Toplantı Salonunda AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir,  Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş ve AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatının  katılımlarıyla toplantı gerçekleşti. Toplantıda Yunusemre  ilçesinin  eğitim sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş yaptığı konuşmada,  ” AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ilçemizin sorunları ile yakinen ilgilendiği için teşekkür ediyorum. Bizlerde  Yunusemre ilçemizde eğitimi daha üst seviyelere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bizleri ziyaret eden başta AK Parti Manisa Milletvekilimiz  Uğur Aydemir olmak üzere, toplantımıza katılan Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay’a AK Parti Yunusemre İlçe Teşkilatına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Toplantı  dilek ve temennilerini dile getirmesinin ardından sona erdi.

 

4 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle