Hoşgeldiniz  

Vali Ahmet Deniz’den Polis Haftası Mesajı

admin | 08 Nisan 2020 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Manisa Valisi Ahmet Deniz  Polis Haftası dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Vali Deniz  mesajında 175 yıllık bir tecrübeye sahip olan Türk Polis teşkilatının milletimizin huzurunun teminatı olduğunun altını çizdi.

Vali Ahmet Deniz mesajında şu ifadelere yer verdi;

Vali Ahmet Deniz’in Polis Haftası Mesajı

” Hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin devamını kendine ilke edinen Türk Polisi, 175 yılın bilgi ve tecrübesiyle bugün çok daha güçlü bir şekilde milletimizin huzurunun teminatıdır.

Devletimizin en önemli vazifelerinden biri de vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmektir. Yetkisini kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız, insan hak ve özgürlüklerine gösterilen hassasiyet ile güvenlik ve özgürlük dengesini sağlama konusunda ciddi bir vazife ifa etmektedir.

Zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, son günlerde yaşadığımız KOVİD-19 salgını kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanmasında da görev almış, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, güler yüzlü ve yardımsever tavrıyla bir kez daha milletimizin gönlünde yer edinmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 175. kuruluş yıl dönümünde tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı kutluyor, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki polislerimize ve gazilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıklı, başarılı yıllar temenni ediyorum.  ”

GHA/ Rüstem Savaş

320 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle