Hoşgeldiniz  

Vali Karadeniz Kurumları Ziyaret Etti

admin | 25 Ağustos 2021 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Vali Yaşar Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Manisa’yı ve Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği’ni ziyaret etti.

Kurum ziyaretleri kapsamında ilk olarak Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz, Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Koç’tan kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretinde kurumda görev yapan personeli de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyen Vali Karadeniz, işlemlerini yaptırmak üzere Manisa Vergi Dairesi Başkanlığına gelen vatandaşlarla sohbet etti.

Vali Karadeniz, SGK İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Vali Karadeniz, kurum ziyaretleri kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nü de ziyaret etti.

Ziyarette İl Müdürü Yavuz Kurt, kurumun kadro ve personel durumu, İlimizdeki SGK’lı çalışan sayısı, işyeri sayısı, genel sağlık sigortası primi ödemeleri ile kurumun diğer faaliyetleri hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi.

 

Manisa’yı ve Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneği’ne Ziyaret

Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ziyareti sonrası Manisa’yı ve Mesiri Tanıtma ve Turizm Derneğini ziyaret etti. Dernek Başkanı Ufuk Tanık’ın derneğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdiği ziyarette Vali Karadeniz, Kovid-19 salgını sebebiyle iki yıldır gerçekleştirilemeyen Mesir Macunu Festivalini pandemi sonrası coşkuyla kutlayabilmeyi temenni ederek,  mesir macununun yurtiçi ve yurtdışında tanıtılması ile Mesir Macunu Festivaline yönelik sürdürülen araştırma ve yayın çalışmalarına sağladıkları katkılardan dolayı Başkan Tanık’a teşekkür etti.

 

Haber Merkezi

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle