Hoşgeldiniz  

VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR.

admin | 09 Eylül 2019 | Genel, Gündem, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

6 Eylül Akhisar’ın kurtuluşunun 97.yıl dönümü nedeniyle Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, Kurum Öğretmen ve Usta Öğreticileri ile Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde El-Bab Gazimiz Ömer KAYHAN ı ağırladı. Düzenlenen söyleşide Ömer KAYHAN, aziz vatanımızın bölünmez bir bütün olduğu, Türkiye Cumhuriyeti nin çok büyük bir devlet olduğunu belirtti.6 Eylül Akhisar ın kurtuluş günü münasebetiyle ülkemiz için canını tereddüt etmeden veren şehitlerimiz ve gazilerimizi şükranla andığını belirtti.

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, “Peygamberimiz Hz Muhammed in vatan sevgisi imandandır sözüyle hareket ederek, Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için canını feda eden şehitlerimizin bize bıraktığı kutsal emanetlere hep birlikte sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bizler biliyoruz ki gün birlik günü daha çok çalışma günüdür. Ve yine çok iyi biliyoruz ki; milletimiz ve ülkemiz insanlığın kilit taşı ve son kalesidir. Vatanımızı canımızdan aziz bilip korumaya devam edeceğiz.Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü  olmak üzere İnönü, Sakarya ,Çanakkale ,Büyük Taarruz ve 15 Temmuz, El-Bab, Afrin ,Zeytindalı ,Pençe Harekatında can veren,  aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnetle ve şükranla, kutlu vatan topraklarında huzur içinde yatan ve bizim varlık ve yaşama nedenimiz olarak kendini feda eden o meçhul kahramanların aziz hatıralarını hürmet ve hayranlıkla , zafere ulaşarak vatanı ve bayrağı için şehit olan, bugün bizlerin bağımsız bir ülkede hayat ve vücut bulmamızı sağlayan kahraman Mehmetçikleri bir kez daha minnetle, şükranla anıyorum. Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

Ruhları şad olsun.

El-Bab da yaralanan kahraman gazimiz Ömer KAYHAN ile gerçekleştirilen söyleşi sonunda kendisine Süleyman ERDEM tarafından plaket ve Türk Bayrağı, Okul Aile Birliği Başkanı tarafından da çiçek hediye edildi.

GHA

 

326 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle