Hoşgeldiniz  

Yılmaz Vural Akhisar için Umut oldu…

admin | 30 Ocak 2020 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Geçtiğimiz günlerde Akhisarspor ile sezon sonuna kadar anlaşma imzalayan ve takımla hazırlıklarına başlayan Yılmaz Vural, verdiği mesaj ve tecrübeleri ile Akhisarspor için umut oldu.

Gazetemize verdiği demecinde, Akhisarspor’u birçok yönüyle değerlendirip süper lige tekrar çıkabileceği yönünde görüş bildiren Vural “Akhisarspor süper lige çıkmalı” mesajı ile gönüllerde taht kurdu. Mesajında takımların başarılı olmasında taraftarın rolünün büyüklüğüne de işaret eden tecrübeli hoca Başakşehir örneğini vererek “her yıl son haftalara kadar şampiyonluk kovalıyor, avantajlı da giriyor ancak son hafta birkaç puan geride kalıyor. Çünkü taraftarla birlikte olup havaya giremiyorlar.” diyerek Akhisarspor taraftarını takımlarını desteklemeye davet etti.

SIRA AKİGOLARDA

Takımın performasında ve sonuç üretmede görünen düşüşü, transfer yasağından dolayı takıma takviye yapamadığından teknik direktör değişikliği ile aşmaya çalışan yönetim takıma ve teknik heyete güvenini tekrar ederken taraftarın tribünde olmasını bekliyor. Güçlü bir hoş geldin mesajının herkese olumlu mesajlar vereceğinin altını çizen Vural Futbolcuların taraftarın tepki ve desteğinden etkilendiğini, neticede her futbolcunun duygu ve hissi olan bir insan olduğunu belirtti. Vural, Manisa’da oynarken tribünde görünen desteğin her yönüyle son derece düzenli olan Spor Toto Akhisar stadında da olmasını beklediğini ifade etti.

GHA/ Süleyman Kollu

592 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle