Hoşgeldiniz  

YUNUSEMRELİ ZEYNEP NAZ ANNESİNİN İZİNDE

admin | 11 Şubat 2021 | Genel, Gündem, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Yunusemre Belediyespor Kulübü sporcusu Zeynep Naz Onater (9) sporu çok sevdiğini belirterek hedefinin branşında ilerlemek ve annesi gibi başarılı bir sporcu olmak olduğunu ifade etti.

 

Yunusemre Belediyespor Kulübü’nde yaklaşık 1 yıldır basketbol branşında Yunusemre Belediyespor minik basketbol takımı ile çalışmalarını sürdüren Zeynep Naz Onater‘in spor sevgisi ve mücadelesine devam ediyor.

 

Zeynep Naz Onater’in annesi olan Yunusemre Belediyespor bireysel sporlar sorumlusu olan Güliz Onater ”Kendim yıllarca voleybol oynadım ve voleybol hakemliği de yaptım. Kızımın branş olarak basketbolu seçmesi önemli değil. Önemli olan spor yapması ve sporcu olması. Bu da ailece bizleri de çok mutlu etti. Yunusemre Belediyespor ’da takım arkadaşları ile spor yapmaktan da çok mutlu. İnşallah bu yolda ilerler”dedi.

 

Sporcu annenin sporcu çocuğu Zeynep Naz‘da   hedefinin basketbol branşında başarılı bir sporcu olarak spor hayatını devam ettirmek olduğunu belirterek Yunusemre Belediyespor Kulübünde olmaktan çok memnun olduğunu kaydetti.

 

GHA/Süleyman Kollu

88 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI
www.gundemakhisar.com Akhisar Gündem Grup Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle

Reklamı Gizle